AJRUN od SUNSANDRA inspiruje i motywuje kobiety na całym świecie.

MIŁOŚĆ

 
 

Czym jest AJRUN?


 

AJRUN to podlany erotycznym sosem, przygodowy w formie oraz kipiący egzotyką romans, w którym nasz świat staje się miejscem znów ciekawym gdyż pozbawionym map i drogowskazów. Bez wątpienia pozostałby AJRUN jedną z wielu opowiastek o miłości, gdyby nie wątki związane ze świadomością i jej rozwojem.

Wątki duchowe łączą się we wciągającą całość właśnie dzięki temu, iż prezentowane są w formie awanturniczego romansu, którego nie powstydziłby się sam Aleksander Dumas, autor "Trzech muszkieterów". W rezultacie otrzymujemy więc opowieść o nadzwyczajnych walorach rozrywkowych, gdyż w niezwykle bogatych losach jej bohaterów przejrzeć może się każdy.

 

Co to jest świadomość?


 

Nade wszystko mamy w AJRUN galerię bohaterów i bohaterek, którzy mniej lub bardziej udanie romansują ze sobą. Mamy ponadto świat pierwotnej dżungli z dzikim plemieniem i jego szamańskimi obrzędami. Mamy również odkrywców i żeglarzy. Jednakże główna oś fabuły to zadziwiająca podróż do najgłębszych pokładów ludzkiej ŚWIADOMOŚCI, gdzie ulega ona fundamentalnej przemianie aby powrócić w zupełnie nowej postaci.

Na dodatek jest AJRUN pełnoprawną wizją przyszłości ludzkiej cywilizacji, dlatego w konsekwencji porywa i zachwyca jednocześnie. Podsumowując: AJRUN jest jak cyrkowy artysta, który sprawnie żongluje zarówno dziecięcą fantazją jak i duchową rozprawą. W przeciwieństwie do tak wielu innych romansów przygarnia więc to co wysokie i to co zalatuje brukiem.

 
 
 

Jak wygląda prawdziwy romans?


 

Wiele warstw składa się na wszechświat AJRUN, jednakże absolutnym dopełnieniem powieści są rysowane delikatną kreską i wypełnione soczystą kolorystyką ilustracje. W efekcie w obrazach powieści treść i forma rezonują ze sobą w doskonale dobranej harmonii.

W połączeniu z narracją ilustracje czynią z AJRUN dzieło o niezwykłym uroku, przez co wyróżnia się ono na tle innych prób oddania złożoności życia. Gdy kończymy lekturę, odnosimy wrażenie, że ktoś uchylił dla nas drzwi transcendencji. Opada zachwyt fantastycznymi rekwizytami, pozostaje zaś głębia przeżycia prawdziwego przejścia. Jednym słowem AJRUN to książka, która zmienia.