GONGI - Najwyższe wibracje z instrumentami SUNSANDRA.

MUZYKA


Najwyższe wibracje.

 
 

Gongi.


 

Czy wiesz, że dźwięki wydawane przez GONGI mogą mieć ogromny wpływ na twoje zdrowie, samopoczucie, a nawet życie? Wszystko dlatego, że gongi emitują dźwięki o takich częstotliwościach, iż nie tylko je słyszymy, ale również czujemy w postaci dotyku. Tym samym doznajemy masażu dźwiękiem i czujemy wibracje nie tylko na powierzchni ciała ale również głęboko, wewnątrz organizmu.

Kiedy dźwięk dotyka naszego ciała, jego wibracje pobudzają zakończenia nerwowe znajdujące się pod naszą skóra, w mięśniach, tkankach czy stawach. Inaczej mówiąc nasz organizm wchodzi w rezonans z dźwiękami, których częstotliwości odpowiadają rytmowi pracy poszczególnych organów w ciele.

 
 
 
 

Nasz mózg spowalnia swoją pracę do stanu, którego doświadczamy na przykład przed zaśnięciem lub podczas medytacji. Na dodatek umysł odcina się od otoczenia. Skutkiem tego MEDYTACJA z użyciem gongów jest doskonałą metodą wzmacniania, odzyskiwania spokoju i głębokiego relaksu.

Jeśli czujesz na co dzień ogromny stres i trudno Ci się odprężyć i odciąć od codziennych problemów, gong jest właśnie dla Ciebie. Dzięki temu, że uczestniczysz w sesjach z udziałem gongu, jesteś w stanie utrzymywać równowagę życiową, żyć spokojniej, a także efektywniej pracować. Właściwie nie musisz umieć na nim grać. Najpierw po prostu uderz w gong i zobacz co się wydarzy…

 

Misy śpiewające.


 

Wszystko jest wibracją i w efekcie oddziałuje na siebie nawzajem… MISY ŚPIEWAJĄCE są narzędziami transformacji i w związku z tym ich działanie podobne jest do działania gongu. To terapia dźwiękiem, która ma na celu pełen relaks. Notabene już Nostradamus pisał, że najlepszym lekarstwem na nowe choroby jest dźwięk.

„Śpiew misy” nie tylko rozluźnia napięcia, relaksuje, uspokaja emocje czy pozwala się wyciszyć. Masaż za pomocą misy, pokonując wszelkie blokady w naszym ciele, leczy również bardzo wiele dolegliwości od schorzeń kręgosłupa, stawów, poprzez bóle migrenowe, kończąc na dolegliwościach kobiecych.

 
 
 
 

Podczas masażu ciało staje się lekkie, pozbawione blokad i choćby najmniejszych napięć. Dzięki temu w miejsce negatywnych emocji, które drzemią w nas głęboko, pojawia się dobra energia i pozytywne myśli. Misa to także doskonałe wsparcie dla intensywnie pracujących przedsiębiorców, dla których wydajność i skuteczność jest wartością nie do przecenienia.

Na koniec warto dodać, że masaż misą równoważy pracę półkul mózgowych, zapewnia jasność umysłu, zwiększa kreatywność, poprawia koncentrację i pozwala skupiać się na najważniejszych zadaniach. Jeśli chcesz wiedzieć jak wykonać masaż dźwiękiem za pomocą misy, napisz do nas lub zadzwoń.