KONSULTACJE - SESJA INDYWIDUALNA drogą ku transformacji.

SESJA INDYWIDUALNA


Konsultacje
tu i teraz.


 

Bez wątpienia zainteresowały cię indywidualne konsultacje? To rzeczywiście doskonała forma pracy nad transformacją swojej świadomości. Być może jesteś w takim momencie swojego życia, że czujesz się zagubiony i właściwie trudno ci odnaleźć jakąkolwiek ścieżkę którą możesz podążać? Być może na dodatek przestałeś wierzyć w MIŁOŚĆ? A może raczej potrzebujesz wzmocnienia, naładowania baterii czy oczyszczenia? Jeżeli wciąż dostrzegasz wokół wiele możliwości działania i aktywnie kreujesz swoją przyszłość, raz na jakiś czas możesz przecież skorzystać z usług trenera. Skoro czytasz ten tekst, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jesteś gotowy na głęboką zmianę oraz życie, które jest twoim życiem.

SESJA INDYWIDUALNA pozwala nade wszystko odnaleźć to, czego pragniesz i dostrzec to życie, które jest twoim prawdziwym życiem. W trakcie SESJI INDYWIDUALNEJ uświadamiasz sobie w końcu, co jest dla ciebie najlepsze i ma być zawsze blisko, a co chcesz odrzucić i trzymać z dala od siebie. Ponadto dzięki SESJI INDYWIDUALNEJ nazywasz to, co cię osłabia i odbiera energię. Ostatecznie odrzucasz obawy i strach, a w ich miejsce pojawia się wolny wybór, który od tej pory na stałe gości w twoim życiu. Żyjesz przecież po to by być szczęśliwym człowiekiem, czerpać satysfakcję z tego co robisz i kim jesteś oraz spełniać marzenia.

 

Dopasuj swoją sesję.

 

W ciągu SESJI INDYWIDUALNEJ pracujesz nad kluczowymi aspektami swojego życia. Takie konsultacje pomagają przyjrzeć się się temu, co jest dla ciebie ważne, a więc w skrócie twojej rodzinie, pracy, związkom i pasjom.

Ponadto forma w jakiej odbywa się twoja SESJA INDYWIDUALNA dostosowana jest do tego, co jest dla ciebie najbardziej komfortowe i wygodne. SUNSANDRA pragnie, żebyś to ty był zadowolony.

Konsultacje możesz odbywać online poprzez komunikator osobisty, możesz również używać telefonu lub spotykać się z trenerem bezpośrednio. Dostępne są trzy warianty SESJI INDYWIDUALNEJ o zróżnicowanej tematyce i ramach czasowych, zatem sprawdź który pasuje ci najbardziej. A jeśli pomimo to wciąż masz wątpliwości, zadzwoń lub napisz do SUNSANDRA, aby otrzymać odpowiedzi na swoje pytania.