MEDYTACJA W KRAINIE DŹWIĘKU - transformacja twojej świadomości.

MEDYTACJA W KRAINIE DŹWIĘKU


Jedno spotkanie.


 

MEDYTACJA W KRAINIE DŹWIĘKU to wyjątkowe doświadczenie, dzięki któremu możesz odczuć jedność ducha i materii. Dlatego jeżeli ty, twój zespół w firmie lub przyjaciele pragniecie odczuć, czym jest muzyka wibracyjna, zaplanujcie swój udział w MEDYTACJI W KRAINIE DŹWIĘKU najszybciej jak to możliwe.

Po pierwsze możesz wykupić bilet na spotkanie z SUNSANDRA, jeśli akurat jest w twoim mieście. Po drugie możesz zaprosić SUNSANDRA do swojej firmy czy na spotkanie integracyjne w hotelu. Co więcej, MEDYTACJA W KRAINIE DŹWIĘKU może odbyć się w twoim domu lub ogrodzie. Bez wątpienia możliwości jest wiele. W wyniku tego niezwykle intensywnego przeżycia wszystko, co cię otacza, nabiera zupełnie innego znaczenia i kolorytu.

 
 
 
 

MUZYKA wibracyjna oczyszcza z toksyn, podnosi poziom energii, reguluje pracę serca i wielu innych organów, a także poprawia przemianę materii i pomaga w procesie odchudzania. Należy pamiętać że to tylko niektóre dobroczynne efekty MEDYTACJI W KRAINIE DŹWIĘKU.

Ściśle biorąc MEDYTACJA W KRAINIE DŹWIĘKU to oczyszczające i wzmacniające doznanie z udziałem od 3 do 5 gongów oraz innych NARZĘDZI TRANSFORMACJI. Korzyści jakie odczuwa uczestnik spotkania jest natomiast bardzo wiele i można je podzielić na psychiczne, wpływające na naszą sferę mentalną a także typowo lecznicze - uzdrawiające organizm.

 

Galaktyka wrażeń.


 

Uczestnicy wydarzenia zostają wprowadzeni w stan wewnętrznego spokoju oraz równowagi i w związku z tym poszerzają swoją świadomość, wyobraźnie i kreatywność. Dlatego ich działania stają się skuteczniejsze nie tylko w sferze prywatnej ale również zawodowej i biznesowej.

Poddanie się działaniu muzyki wibracyjnej pozwala odnaleźć wiele rozwiązań problemów, o jakich dotychczas nie myśleliśmy. Jest to rezultat zmiany sposobu postrzegania i otwarcia naszej świadomości na nowe możliwości pod wpływem dźwięku.

 
 
 

JAK TO WYGLĄDA?


 

Ubierasz się swobodnie - po prostu tak jak lubisz


Zjawiasz się na MEDYTACJI W KRAINIE DŹWIĘKU


W wydarzeniu bierze udział od 3 do 5 gongów oraz dodatkowe instrumenty

Maksymalna ilość uczestników spotkania to 20 osób


Wspólne doświadczenie trwa od 1,5 h do 3 h